Provozní řád

Podívejte se na provozní řád

Vnitřní prolézací kostka s toboganem
Příjemné dětské prostředí s kreslenými zvířátky
Venkovní dětský koutek s trampolínou a pískovištěm

Sladký MÉĎA - Dětský koutek

Dětský koutek ve Sladkém Méďovi nabízí Vašim ratolestem spoustu zábavy, kde poznají nové kamarády. Děti se můžou vyřádit v hracím koutku s tobogánempádem do kuliček, na velkých skákacích balonech, odrážedlech ve tvaru motorek nebo pro malé výtvarníky je přichystaná tabule, která jen čeká, kdo ji zkrášlí dřív svým uměním.

Pro pány, kteří už hru na skákacích balonech nepovažují za pravou zábavu, nabízíme PLAYSTATION a stolní fotbal. Dále jsou k dispozici plyšové hračky, knížky, stavebnice, dřevěné vláčky, které zaručují zaměstnání Vašich dětí a Vy si v klidu můžete vychutnat naše zákusky s přáteli.

Interiér je vymalován pestrými barvami, které podněcují v dětech představivost a chuť si hrát. Na stěnách jsou vyobrazena známá kreslená zvířátka, která dodají Vašim dětem pocit bezpečí. Dětský koutek je zdarma. Hraní není nijak časově omezené.

Podívejte se na naše už vyrobené práce na míru, pro naše spokojené zákazníky. Vyberte si z roletky níže z vybraných ukázek, nebo pokračujte na stránku se všemi referencemi.